Одяг для малюків
Категорії
256 грн 270 грн
270 грн
335 грн
Класична в'язана сукня з прикрасами
380 грн 475 грн
265 грн
202 грн 225 грн
Футболка "Unicorn" для дівчинки
195 грн
645 грн
Лосини "Nice cat" для дівчинки
158 грн
200 грн
158 грн
207 грн 230 грн
Перший одяг для малюка можна сміливо вибирати ще під час вагітності. Для новонароджених придумано безліч цікавих, красивих і привабливих костюмчиків, конвертиків, боді та інших видів виробів. Кожен з них розроблений з урахуванням всіх потреб мплюків, тому купувати такі речі можна без побоювань.
Види дитячого одягу для самих маленьких
Малюкам буде зручно в речах з натуральних матеріалів, продуманого крою і простого фасону. Найпопулярніші варіанти:
- Сорочечки, кофтинки. Головна особливість такої одягу для малюків - застібка з гудзиків або кнопок спереду.
- Повзунки. Оснащені кнопками на плечах для кращої фіксації або м'якою євро-гумкою. З ними найкраще носити вільні кофтинки.
- Боді. Багато фасонів призначені для дітей від 0 до 6 місяців віком з рукавичками і шкарпетками. Свого роду «скафандр» - закриває все тіло малюка, крім шиї і голови. Якщо боді з верхом у вигляді кофтинки або футболки, окремо можна купити царапки (рукавички з фіксаторами).
- Комбінезони, конверти, костюмчики. Розроблено таким чином, щоб все тіло дитини було закрито, але мама могла легко переодягнути його.
- Спортивний костюм на хлопчика з легкого бавовни. Нагадує повзунки без шкарпеток і кофту без царапок, не має застібок, а тому зручний для домашньої носки, прогулянок, далеких подорожей.
- Шапки, чепчики. Такий одяг для малюків зазвичай використовується відразу після купання, сну або для прогулянок.
- Пінетки, шкарпетки. Милі вироби для самих маленьких, яких у кожного малюка має бути не менше 3-5 пар.
Кожного предмета одягу для новонароджених повинно бути по 2-4 пари. Поки кілька речей знаходяться в пранні, можна без проблем носити інші.
Особливості виробництва
Матеріал повинен бути м'яким, приємним на дотик, привабливим. Слід віддавати перевагу одягу для малюків з:
- бавовни;
- бязі;
- шовку;
- вовни.
Такі волокна добре пропускають повітря, що забезпечує теплобаланс. Також добре вбирають вологу, захищають від негативного впливу навколишнього середовища і забруднювачів.
Будь-які речі для новонароджених повинні бути комфортними, підбиратися точно за розміром. В іншому випадку будуть утворюватися складки, що може заподіяти дитині дискомфорт. Точно так же, як і застібки (гудзики, зав'язки, кнопки) на спині.
Перед покупкою одягу для малюка потрібно подивитися, як виглядає виріб навиворіт. Шви повинні бути плоскими, м'якими, щоб не натирати шкіру. Бажано віддавати перевагу сучасному smart-одягу, з мінімальною кількістю швів.
При виборі комбінезона або іншого виду верхнього одягу для малюка потрібно врахувати, що під ним будуть надіті сорочечки, кофтинки, повзунки або джинси на хлопчика та інше. Тому слід залишати невеликий зазор по довжині від шиї до п'ят.
Краще вибирати натуральні і безпечні утеплювачі для пошиття в Україні - хутро, пух, вовняний ватин. Якщо у малюка є схильність до алергій, варто звернути увагу на якісні вироби з синтепону, холлофайбера. Вони гіпоалергенні і добре зберігають накопичене тепло.
Лайфхак при виборі дитячих речей
Щоб купити кращий в 2021 році одяг для свого малюка, необхідно враховувати такі нюанси:
- Натільні речі для дитини від 0 до 12 місяців, як і аксесуари для дівчаток, повинні виготовлятися з 100%-ї бавовни або бязі.
- Новонароджені дітки швидко ростуть. Тому перші предмети одягу потрібно брати на розмір більше.
- Враховувати параметри дитини. Заміри потрібно робити безпосередньо перед покупкою.
- Речі з синтетики і погано дихаючих тканин можуть викликати почервоніння на шкірі і попрілості.
Раціональне рішення - купити одяг для малюків від відомих вітчизняних та імпортних виробників. Тільки так можна бути впевненим в якості товару і його безпеки для дитини. Також важливо виконувати вказівки щодо догляду за виробами.
Догляд за дитячим одягом
Безсумнівно, потрібно віддавати перевагу тільки продукції перевірених виробників. Такими є бренди з Туреччини. Вони випускають вироби, які можна піддавати щоденному пранню без шкоди для їх зовнішнього вигляду.
Батькам слід пам'ятати, що для підтримки оптимального рівня гігієни, одяг для малюка потрібно прати:
- При температурі в 90-95 градусів Цельсія. Тільки так волокна очищаються від видимих забруднень, хвороботворних мікробів, іншого.
- Обробляти рідкими засобами, ні в якому разі не порошковими. Перші містять мінімальну кількість хімічних речовин і небезпечних домішок.
- Без використання ополіскувачів, відбілювачів, засобів для виведення плям. Вони можуть мати яскравий запах або небезпечні сполуки.
Сушити предмети гардероба малюка найкраще в добре провітрюваному приміщенні при кімнатній температурі. Також можна скористатися машинкою для сушіння, але не обігрівачем. Після прання речі потрібно прасувати. Це дозволяє зробити їх більш свіжими, видалити всі мікроорганізми, компактно зберігати.
Прати одяг для малюка краще в машинці в міру забруднення. Так натільні предмети гардероба обробляти через день, верхні - раз в тиждень, а прогулянкові - раз в 10-14 днів. Також слід періодично прати текстиль, який постійно контактує з тілом дитини.